Cyfrowy Manager

Oferta - badania
Zadzwoń do nas, a dowiesz się więcej:   22 630 98 34
 
...lub wpisz poniżej swój numer a my odzwonimy do Ciebie.

Badania


Prowadzenie skutecznych badań za pomocą Cyfrowego Managera

 

Pozyskiwanie informacji z przeprowadzanych badań społecznych, pozwala na poznanie i zrozumienie różnych obszarów rzeczywistości społecznej. Poznanie mechanizmów czy motywów zachowań społecznych, ułatwia ocenę i weryfikację dotychczasowych działań zbiorowości dla niej samej lub dla tych którzy działają w jej imieniu.

W oparciu o wyniki badań społecznych moderujemy i projektujemy aktywność własną, swojej firmy, społeczności, instytucji. Podejmujemy strategie działania, podejmujemy istotne decyzje. Stajemy się bardziej świadomi silnych i słabych stron, otoczenia w jakim funkcjonujemy.

Platforma Cyfrowy Manager została przygotowana z myślą o skutecznym i łatwym procesie przygotowywania i prowadzenia badań.

Nasza oferta w zakresie badań składa się z trzech elementów:

Oferta                     dla hoteli

Zapraszamy do zapoznania się z gotową ofertą badań internetowych dla hoteli, przygotowanych przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Przeprowadzenie procesu badawczego

Oferujemy wsparcie naszych konsultantów w przygotowaniu i przeprowadzeniu, a także przeanalizowaniu wyników każdego rodzaju badań.

Narzędzia do prowadzenia badań

Udostępnimy Platformę, dzięki której samemu można przygotować i przeprowadzić badania .


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka